Servis Flowcycles

 • Celková kontrola kola
 • Vyčištění kola jako celku a jednotlivých komponentů včetně promazání a impregnace
 • Servis zadních staveb celoodpružených kol včetně výměny ložisek
 • Seřízení a kontrola pohonu kola - řazení, řetězu, převodníků, kazet atd. Včetně výměny a opravy potřebných součástek dle potřeby
 • Seřízení a servis brzd – odvzdušnění hydraulických kotoučových brzd, montáž hydraulických brzd. Provádíme kontrolu a rovnání rovinnosti kotoučů, výměny brzdových hadic, zkrácení brzdových hadic, výměny brzdových destiček. Obvykle jsou skladem veškeré potřebné drobné díly pro provedení servisu a oprav hydraulických nebo mechanických brzd
 • Výměnu hlavových a středových složení
 • Centrování a výplety kol. Rovnání poškozených ráfků
 • Výměny pneumatik
 • Konverze na bezdušové systémy
 • Výměny starších nebo nevyhovujících sedel, představců a řídítek
 • Individuální stavby kol – provádíme stavby na klíč, nemáme problém stavbu realizovat z klientem donesených komponentů
 • Diagnostiku a seřízení pohonu elektrokol vybavených pohonem Shimano
 • Pomůžeme vám s nastavením celoodpruženého kola
Servis Flowcycles

Provádíme servis a běžnou údržbu jízdních kol jakýchkoli značek a bez omezení kvalitativní nebo cenové kategorie a zaměření. Neostýchejte se přinést kolo, které jste zakoupili jinde. Nejsme „elitáři“ a snobové, velice dobře chápeme, že ne každý z nás si může dovolit bike za statisíce. Proto se nedíváme na starší nebo levnější biky „skrz prsty“ a pomůžeme každému, kdo se na nás obrátí. Po prohlídce navrhneme cenově optimální řešení. Je obvyklé, že Vám před zahájením servisu většího rozsahu zašleme kalkulaci servisního zásahu k odsouhlasení, včetně specifikace a cenové kalkulace náhradních dílů.

V servisu používáme pouze profesionální nářadí a přípravky. Ve větší míře jde o nářadí Park Tool, Enduro Bearings, Hozan a podobně.

Servis Flowcycles
Servis Flowcycles
Servis Flowcycles

Mnoho let se také věnujeme stavbě a údržbě biků té nejvyšší kvalitativní kategorie, sami tyto biky každodenně používáme a proto s tím máme mnoho praktických zkušeností. Proto se nemusíte bát přinést k nám na servis svůj drahý a opečovávaný bike. U nás dostane tu nejlepší odbornou péči.

Nebojte se nám přinést také dětské kolo, trekingové kolo, nebo kolo na cesty do práce. Víme , že mnohdy bývají velice zanedbaná. Jedním z důvodů, proč vás nebo vaše dítě nebaví jezdit na kole, může být celkově špatné seřízení kola, nepromazaný řetěz, náboje kol ve špatném stavu, tuhé brzdové páky a tak dále. Mnohdy stačí pouze oborné vyčištění, promazání důležitých součástí a seřízení. Nemusí to stát mnoho peněz. Odměnou za to získáte příjemný pocit z jízdy a vaše děti budou s vámi rádi trávit čas na kole.

Provádíme běžnou provozní údržbu a rozsáhlejší sezónní servisy odpružených komponentů – vidlic a tlumičů. K servisu používáme pouze originální díly a značková maziva a oleje. Nebojte se k nám přinést kolo vybavené „levnějším“ nebo starším modelem odpružené vidlice. Mnohdy stačí poměrně jednoduchý a nenákladný zásah a vaše vidlice bude fungovat o poznání lépe.

Servis Flowcycles
Servis Flowcycles
Servis Flowcycles

Náš servis je s individuálním přístupem – Náš servis je od nás pro Vás. Víme, že pro většinu zaměstnaných lidí je nekomfortní a stresující hledat čas pro návštěvu servisu v běžné pracovní době. Nemusíte komplikovaně hledat čas pro návštěvu našeho servisu. My se přizpůsobíme Vám na základě předchozí telefonické nebo e-mailové dohody a Vašim časovým možnostem. Jsme k dispozici podle předchozí domluvy, kdykoli se Vám to bude nejlépe hodit – brzo ráno nebo pozdě večer. Dle dohody i o víkendech. Váš bike můžeme vyzvednout u Vás doma a po servisu doručit zpět.

Většina úkonů dle předchozí dohody je reálně proveditelná do 2 až 4 dnů včetně dodání nových dílů.

A nakonec… veškerý servis děláme s láskou a péčí.

Tým FLOWCYCLES

FUNN MTB
Granite Design
Pipedream Cycles

FLOWCYCLES s.r.o. / Dolínecká 3417/17, Praha 10 – Strašnice / +420 608 420 006 / andrej@flowcycles.cz