Test Centrum Flowcycles

U nás si můžete otestovat nejen kompletní biky postavené na komponentech Funn, ale také Vám pomůžeme s optimálním výběrem komponentů kokpitu a jeho nastavením. Týká se to především řídítek a vhodné délky představce. Stačí pouze se objednat a vzít si s sebou bike. U nás si vyberete model řídítek, který Vás zajímá včetně kombinace s představcem. My Vám vybrané komponenty namontujeme na bike a vyrazíme na testovací jízdu. Vyzkoušet si tak můžete nejen různé provedení řídítek v parametrech zvednutí a šířky, ale také jednotlivé modely mezi sebou. Totéž lze udělat v případě výběru optimálních pedálů a to platformových nebo SPD. Pokud budete potřebovat asistenci a radu našeho zkušeného závodníka v kategorii gravity disciplín, poskytneme Vám to také. Pro tento případ lze objednat individuální nebo skupinovou seanci.

Testovací jízdy lze absolvovat v bezprostřední vzdálenosti od našeho sídla. Ve vzdálenosti přibližně 15 minut jízdy na kole je síť přírodních a uměle vybudovaných singletrailů včetně malého „bike parku“. Tyto lokality využíváme pro testování kol a komponentů. V těchto místech lze rychle otestovat schopnosti v podstatě téměř jakéhokoli biku ať už se jedná o XC speciál nebo plnohodnotný trail, či enduro bike. Pro toho, kdo by chtěl otestovat materiál v pravých Enduro nebo DH podmínkách, jsme schopni zorganizovat testovací jízdy s místním průvodcem v okolí Liberce a Jablonce, nebo se dohodnout i na jiné destinaci dle přání zákazníka.

Kromě výběru optimálního modelu, tvaru a šířky řídítek, délky představce nebo pedálů můžete u nás doladit také barevné sladění komponentů pro Vás nový nebo stávající bike. Sortiment komponentů FUNN obsahuje řídítka, pedály a převodníky v šesti barevných provedeních. Představce a sedlovky v pěti barvách. Sedla ve čtyřech barevných variantách. Doladit lze také drobné doplňky jako sedlové objímky, gripy, objímky a koncovky gripů a nebo piny do pedálů. Pokud nenajdeme vhodnou barvu nebo kombinaci komponentů z portfolia značky FUNN, můžeme vše doplnit komponenty jiných výrobců, například HOPE.

Kromě možnosti otestovat si jednotlivé komponenty, nabídneme Vám odborný servis nebo seřízení kola včetně nastavení vidlice a tlumiče. Ceny za tyto služby se stanoví individuálně podle časové náročnosti, počtu testovaných komponentů nebo objemu práce. Pokud si například kolo po testovací jízdě u nás zakoupíte, cenu za zapůjčení nebo za čas strávený s testováním vám s ceny odečteme.

Tým FLOWCYCLES

FUNN MTB
Granite Design
Pipedream Cycles

FLOWCYCLES s.r.o. / Dolínecká 3417/17, Praha 10 – Strašnice / +420 608 420 006 / andrej@flowcycles.cz